Rzetelne usługi budowlano murarskie: Szczecin

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu kompleksowych usług murarskich na terenie województwa zachodniopomorskiego, w szczególności na obszarze miasta Szczecina. Murujemy budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne z garażami, obiekty handlowo-usługowe, a także hale przemysłowe.

Murarstwo to obok malarstwa czy szpachlowania, jeden z najczęściej wykonywanych przez nas rodzaj robót. Szeroki zakres świadczonych przez nas usług murarskich pozwala nam na realizację wielu konstrukcji z różnych materiałów ceramicznych, na zaprawie cementowo-wapiennej, a także z silki oraz gazobetonu. Do tej pory wykonaliśmy szereg robót budowlano-murarskich na terenie Szczecina i okolic, a zadowolenie i satysfakcja klientów jest mottem, które towarzyszy nam w czasie realizacji zleceń.

Murarstwo od A do Z – Szczecin oraz okolice

Proponowane przez nas usługi murarskie są skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm oraz instytucji.

Oferujemy kompleksowe usługi budowlano-murarskie, takie jak:

  • murowanie ścian nośnych i działowych, kominów oraz elementów ogrodzeń,
  • wykładanie glazury, terakoty i klinkieru,
  • maszynowe wylewanie posadzek,
  • wyburzenia ścian z cegły i żel-betonowych,
  • obróbka otworów drzwiowych i okiennych,
  • demontaż i montaż okien oraz drzwi.

Szeroka wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają naszym fachowcom wykonywać usługi murarskie na najwyższym poziomie. Zlecenia dotyczące murarstwa najczęściej realizujemy na terenie miasta Szczecin, ale chętnie podejmujemy się prac także w wielu innych miejscowościach zlokalizowanych na obszarze województwa zachodniopomorskiego.

Logoszczecin.pl – profesjonalne usługi murarsko-budowlane na terenie Szczecina i okolic!